MÖBLER / Skåp & hyllor / Nattygsbord 12297120
nr 1229 7120
Nattygsbord
Reliefdekor. Bredd: 44, höjd: 32 cm, höjd: 88
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 januari 2019
kl 20:03:52
300 kr
350 kr